top of page
Власник з трьома лабралорами на фоні карпатських гір

ПРО НАС

Жовтий лабрадор-ретривер

Мене звати Наталя, я — заводчик і власниця сімейного розплідника Carpathian Hunter House.

Ми знаходимося у місті Стрий, Львівська область. Випускники Carpathian Hunter House живуть у різних регіонах України та за кордоном.

ЧОМУ МИ ОБРАЛИ САМЕ ЛАБРАДОРІВ?

 • Лабрадори — справжні психологи і терапевти душі. Вони тонко відчувають емоційний стан людини. Коли ви радієте, лабрадор буде радіти разом із вами. Якщо вам сумно, він покладе мордочку вам на коліна або ляже поруч, щоб підтримати у скрутну хвилину. 
   

 • Лабрадор — кращий компаньйон. З ним можна відправлятися у походи, дальні поїздки, на довгі прогулянки, на море, за кордон — він усюди з радістю супроводжуватиме вас. 
   

 • Will to please: лабрадор завжди намагатиметься догодити своєму хазяїну та членам родини. 

   

 • Він знайде спільну мову з будь-якими тваринами, що живуть у будинку: інші собаки, коти, гризуни (хіба що окрім птахів, адже цю породу виводили для полювання на них). 
   

 • Це собака-інтелектуал: лабрадор швидко вчиться, має чудове логічне мислення.  

Контакт власника і лабрадора

НАША ІСТОРІЯ

Розплідник зареєстрований у Міжнародній Кінологічній Федерації (FCI) за номером 291/20 у 2021-му.

Тоді ж з’явилися перші цуценята. Але історія кохання почалася задовго до цього. Років 7-8 тому, коли ми із чоловіком відпочивали на морі, ми знайшли покинутого лабрадора, вигодували, вилікували його. Тоді мене вразила безстрашність, дружелюбність і лагідність цієї породи. І хоч ми не забрали знайденятко до себе, я вирішила: якщо у мене буде породна собака, то це точно буде лабрадор. 

Поцілунок з лабрадором

До мрії я йшла 2 роки: багато читала, навчалася, щоб краще зрозуміти лабрадорів. І згодом у нас з’явилася перша собака, наша Сара (Elle Ever So Clever Richbon Favorite). Саме вона відчинила нам двері у світ цих дивовижних собак, виставок, спорту, азарту, спілкування. 

А далі було багато навчання, ми відвідували натаскування, здавали тести (фазан, качка).

Згодом чоловік отримав необхідні дозволи, тож тепер ми з підопічними ходимо на полювання.

Наші чотирилапі члени родини отримують відмінні оцінки та титули на виставках (Чемпіон, Гранд Чемпіон, Чемпіон породи, Чемпіон КСУ, Інтер Чемпіон) та мають робочі сертифікати. Собаки з нами майже завжди і всюди. 

НАШІ ПРИНЦИПИ РОЗВЕДЕННЯ

 • Здоров’я вихованців для нас на першому місці, тому собаки-виробники проходять медичний огляд та здають генетичні тести на породні захворювання.
   

 • Випускники розплідника оформлені відповідно до Племінного положення КСУ. 
   

 • Перед відправкою власникам цуценята проходять необхідні планові процедури (дегельмінтизація, щеплення). Усі діти соціалізовані.
   

 • Наші дітлахи готові до будь-якого раціону, адже отримують збалансоване харчування (корм та натуральна їжа: м'ясо, риба, овочі, фрукти, домашній сир).
   

 • У нас немає нескінченного «потоку» цуценят: на рік маємо не більше 2-х приплодів. Заздалегідь плануємо та ретельно продумуємо майбутні в’язки: вивчаємо родовід, обираємо кращих виробників, які мають виражені породні характеристики, темперамент, перевірене здоров’я.
   

 • Кожен малюк від народження відчуває себе любимим: ми граємося із ними, беремо на руки, розмовляємо. 
   

 • Для нас важливий контакт із господарями, тож ми на зв’язку 24/7: консультуємо щодо здоров’я, харчування, виховання, участі у спорті та виставках, допомагаємо збирати документи для подорожей за кордон. 

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 2024

Цього року ми теж не пропустили WDS (Всесвітню виставку собак), яка проходила в мальовничому місті Загреб в Хорватії, та в рамках цьої виставки ми не оминули ще два монопородні шоу, на яких отримали приємні описи наших вихованців від всесвітньо відомих породних суддів.

Одже ось наші результати від подорожі:

DSC_6617 (2)-min.jpg

Retriever Specialty Show

Carpathian Hunter House Dream Come True (Келлі)- 1st in Minor puppy class (1/2)

Сompared BOS

judge Jim Richardson

"Vey sweet head with kind expression, short level topline, good 

widht of thigh, used her ottor tail well on the move, she has to settle on the move, very nice quality overall"
 

Retriever Club Show 

Judge Nicolas Jolly-Rodriguez 

Carpathian Hunter House Dream Come True- 1st in Minor puppy class(1/2)

Сompared BOS

"5 months old, correct bite, quality puppy, very well balanced, beautiful feminine head with typical gentle expression, excellent lenght of neck, firm level topline, excellent tail set, excellent front and rear angulations, excellent rib cage, excellent bone, feet, excellent coat texture, excellent temperament, excellent movement"

DSC_6707-min.jpg

WDS 2024

Ми привезли новоспеченого Бебі чемпіона світу !!!

Carpathian Hunter House Do your best(Купер)-MINOR PUPPY WORLD WINNER

Retriever Specialty Show

 

Carpathian Hunter House Do your best-1st in Minor puppy class Best Minor Puppy, BIS Minor Puppy, R.Best in show Minor Puppy

 

judge Jim Richardson

 

"Qualitative from nose to tail, he presents a stounninng outline with no exaduration, verz attractive masculine head with kind eze, expression, goood lay of shoulder, straight strong backline, moved a dream, total quality"

 

Retriever Club Show 

Judge Nicolas Jolly-Rodriguez 

 

Carpathian Hunter House Do your best-1st in Minor puppy class Best Minor Puppy, BIS Minor Puppy, R.Best in show Minor Puppy

 

"5 months old, correct bite, quality puppy, well balanced, masculine head with gentle expression and good proportions, excellent lenght of neck, level firm topline, excellent tail set, excellent front assembly with good lenght of upper arm, excellent rear angulation with good turno of stifle, excellent rib cage, excellent bone and feet, excellent coat texture, excellent movement"

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 2023

Carpathian Hunter House Color Your Life

(Dolbia Ever So Clever х Elderberry Blossom Mascot Skif)

 

Наша гордість 2023 року

Наш зовсім юний малюк, отримав титул Краще цуценя, на всесвітній виставці собак, яка проходила в Женеві.

Також став одним із шести кращих цуценят всіх порід в фінальному рингу.

Того ж року він закрив ще два чемпіонства, Словаччини та Угорщини

 

Наша Патті - Elderberry Blossom Mascot Skif, теж приймала участь в чемпіонаті світу та виграла робочий клас!

ФОТОГАЛЕРЕЯ РОЗПЛІДНИКА